Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PICIER Piceri tek Astiri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme

PICIER/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

KUZHINIER/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

MERCOLLOG/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

/ Tegnollog/Teknolloge ushqimore. Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: ...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

ZGARIST/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

PUNONJES FAST-FOODI RESTORANT NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(F/M) Kushte te mira pune. E diela pushim, me eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANT NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

NDIHMES KAMARIER /E. Kushte te mira pune. E diela pushim, me ose pa eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme

KASIERE RESTORANT NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. E diela pushim, me eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme

KAMARIERE BAR KAFE FORKAS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Banakiere (F). Nje person qe ti beje te dyja punet. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, ne qender te Tiranes, perballe Neptunit, ngjitur me foto Skenderbeu

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme

SHEF KUZHINE Bar Restorant Juvenilja Castelio Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 07/07/2020
shume e mire

SANITARE BAR - HOTEL VILA 15 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", rruga per tek ish Klubit Partizani, Tiranë

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Me eksperience pune, Adresa: Komuna e parisit prane qendres kristal center, Tiranë

Botuar më 06/07/2020
e kenaqeshme

PICIER Bar Restorant A&G Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune , e perfshire fjetja dhe ushqimi , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar, Adresa: Ne Dhermi, Vlorë

Botuar më 06/07/2020
e kenaqshme

KAMARIERE Bar Kafe LE BONNIE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushtet e punes shume te kenaqshme, Adresa: Te Libri Universitar, mbrapa Presidences, Tiranë

Botuar më 06/07/2020
e kenaqshme

SHITESE Pasticeri Furre Buke Likos Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga e Kavajes, perbri me qendren Globe

Botuar më 06/07/2020
e kenaqshme
)