Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE

BAR LOUNGE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune
Punonjese per kend lojrash. Kushte shume te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. Besim Alla , Misto Mame Kombinat

Botuar më 02/12/2019

)