Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE Muza Bar Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte pune shume te mira |

Botuar më 22/10/2019
dhe kushte pune shume te mira

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 17/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PICIER Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

MESUESE KERKOHET Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

MESUESE E PERGJITHSHME PER KLASAT E 7 per Anglisht. Me eksperience pune.Mosha mbi 30 vjec., Adresa: Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 23/10/2019
E kenaqshme

PICIER Green Inn Kërkon të punësojë

Paga: me marreveshje, e kenaqshme |

Ambjent komod. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. Sander Prosi, perballe Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 23/10/2019
me marreveshje, e kenaqshme

KAMARIER/E Green Inn Kërkon të punësojë

Paga: me marreveshje, e kenaqshme |

Ambjent komod. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. Sander Prosi, perballe Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 23/10/2019
me marreveshje, e kenaqshme

BANAKIER/E Green Inn Kërkon të punësojë

Paga: me marreveshje, e kenaqshme |

Ambjent komod. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. Sander Prosi, perballe Inxhinierise se Ndertimit

Botuar më 23/10/2019
me marreveshje, e kenaqshme

BANAKIER/E REZIDENCA KODRA E DIELLIT Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Preferohen femra, ofrojmekushte shume te mira pune!

Botuar më 23/10/2019
paga e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANTI REZIDENCA KODRA E DIELLIT Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira pune!

Botuar më 23/10/2019
paga e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE TOP SNACK Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Femer. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. “Myslym Shyri", perballe Drejtorise se Policise

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES PICASH TOP SNACK Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(motorrist), Adresa: Rr. “Myslym Shyri", perballe Drejtorise se Policise

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Restorant Gastro Organic Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Prane 21 Dhjetori, mbrapa bllokut te ambasadave, kryqezim i rruges Naim Frasheri me rrugen Frederik Shiroka. (instagram Location: gastro.organic)

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme

SPECIALISTE BYREKU Bar Piceri Mesto Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Turni I. E Diela pushim, Adresa: Tek Garda, prane hyrjes se liqenit

Botuar më 23/10/2019
e kenaqshme
)