Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES FAST-FOODI

Kerkohen

Kriteret

(VAJZA DHE DJEM). Me eksperience pune. E Diela pushim. Turn I

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme.

Kontakte

Autostrada Tirane - Durres

Botuar më 15/01/2020

)