Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SANITARE BAR BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 13/07/2020
e kenaqshme

BANAKIERE BAR BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri ne 40 vjec., Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 13/07/2020
e kenaqshme

KUZHINIER/E BAR RESTORANT 2 LUANET Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

- Nd/Kuzhinier. Me eksperience pune. Transport i garantuar. Preferohen me banim prane zones, Adresa: Rruga Nacionale Tirane Dajt. Telefononi mbas ores 10/00 ne:

Botuar më 13/07/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

PICIER BAR RESTORANT 2 LUANET Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune. Transport i garantuar, Adresa: Rruga Nacionale Tirane Dajt. Telefononi mbas ores 10/00 ne:

Botuar më 13/07/2020
Paga e kenaqshme

ZGARIST BAR RESTORANT 2 LUANET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Transport i garantuar. Preferohen me banim prane zones, Adresa: Rruga Nacionale Tirane Dajt. Telefononi mbas ores 10/00 ne:

Botuar më 13/07/2020
e kenaqshme

PUNETORE KUZHINE BAR RESTORANT 2 LUANET Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune. Transport i garantuar. Preferohen me banim prane zones, Adresa: Rruga Nacionale Tirane Dajt. Telefononi mbas ores 10/00 ne:

Botuar më 13/07/2020
Paga e kenaqshme

PASTRUESE RESTORANT "TAKE" NE BORSH Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Ushqimi dhe fjetja e siguruar, Adresa: Borsh.

Botuar më 12/07/2020
e kenaqshme

PICIER RESTORANT "TAKE" NE BORSH Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune. Ushqimi dhe fjetja e siguruar, Adresa: Borsh.

Botuar më 12/07/2020
Paga e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Piceri Orzo Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Barrikadave", tek Galeria dhe rr. "Dibres", prane gjimnazit Partizani

Botuar më 12/07/2020
Ofrohet page e kenaqshme

MENAXHER LOKALI Hapet lokal i ri: Pizzeri & Catering ne qender te ish Bllokut, kerkon te punesoje Staf te kualifikuar si me poshte:

Paga: e kenaqshme |

Femer / Mashkull. Me eksperience pune. Te flasi Italisht. * Kerkohet flexibilitet per te punuar me turne dhe orare te ndryshme. Njohje ne nivel te mire te gjuhes Italiane. Per interviste kontaktoni ne:

Botuar më 12/07/2020
e kenaqshme
)