Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES FAST-FOODI

FAST FOOD ALBANIA

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte te mira pune, me eksperience. Te dije te bej sufllaqe

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Ne qender te Tiranes, prane Bankes Shqiptare

Botuar më 09/11/2019

)