Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNETORE MARKETI

JULAND MARKET

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Me dhe pa eksperience pune. Mosha mbi 18 vjeç. Transporti i garantuar dhe paga e kenaqshme. Te interesuarit te dergojne CV ne:

Kontakte

1.Rr. "Mine Peza". 2.Kodra Diellit
roland-bashmili@hotmail.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 23/05/2020

)