Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDIHMES KUZHINIERE Njoftime pune - Bar Restorant Park Kevin Kerkon te punesoje: Ndihmes Kuzhiniere

Paga: 70.000 leke ose me shume nqse eshte specialiste |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Komuna Dajt, Linze

Botuar më 01/02/2023
70.000 leke ose me shume nqse eshte specialiste

SANITARE Njoftime pune - Bar Restorant Park Kevin Kerkon te punesoje: Sanitare

Paga: 50.000 leke nqse eshte specialiste 60.000 leke |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Komuna Dajt, Linze

Botuar më 01/02/2023
50.000 leke nqse eshte specialiste 60.000 leke

SHITESE Njoftime pune - FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: PAGA FILLON NGA 45.000 LEKE |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 01/02/2023
PAGA FILLON NGA 45.000 LEKE

SHITESE Njoftime pune - Tabakino Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Te die te perdorin kompjuterin. Puna 8 ore ne dite. Te jete korrekte ne pune. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Brenda tek RezidencaTurdiu, mbrapa shkolles Dhora Leka, afer ish fushes Aviacionit

Botuar më 01/02/2023
paga e kenaqshme

NDIHMES FURRXHI Njoftime pune - Furre Buke

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Sauk

Botuar më 01/02/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

ZGARIST Njoftime pune - Bujtina Turistike Panorama! Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Pjekes Mishi vetem per fundjave (shtune/diel). * Me eksperience pune. Ushqimi dhe transporti ofrohet nga kompania, Adresa: Dajt, Lokal Panorama. Kontakto ne whap ne:

Botuar më 01/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

BANAKIERE Njoftime pune - Bujtina Turistike Panorama! Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Vetem per fundjave (shtune/diel). * Me eksperience pune. Ushqimi dhe transporti ofrohet nga kompania, Adresa: Dajt, Lokal Panorama. Kontakto ne whap ne:

Botuar më 01/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

SHISHABOY/GIRL Njoftime pune - Sense Resto Lounge Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira + siguracione te paguara |

Me eksperience pune. Nje dite pushim ne jave, Adresa: Rruga "Mustafa Matohiti"., Tiranë

Botuar më 01/02/2023
Ofrohen paga shume te mira + siguracione te paguara

STAF Njoftime pune - RESTORANT BARBAROZ kerkon: *Specialist Tigani. *Picier. *Ndihmese Kuzhiniere (F). *Sanitare

Paga: PAGESA SHUME E MIRE + SIGURACION |

Transport i garantuar nga firma. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Prane rreth rrotullimit te Teg-ut.

Botuar më 01/02/2023
PAGESA SHUME E MIRE + SIGURACION
)