Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PJATALARESE

Bambo Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. "Kavajes", ish Parku i Autobuzave, tek 100 vitrinat

Botuar më 15/01/2020

)