Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNONJES/E KOMPANIA ARANI Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohet pagese e kenaqshme |

- Djem dhe vajza si punonjes ne fabrike. * Puna me 1 turn, * avantazh pervoja ne pune...

Botuar më 16/09/2019
* Ofrohet pagese e kenaqshme

Bel Cafe Kërkon të punësojë Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek Brryli

Botuar më 12/09/2019
e kenaqshme

RESTORANT Kërkon të punësojë Punonjese kuzhine

Paga: e kenaqshme |

Femer. Puna turni I. Te jete e shkathet dhe korrekte ne pune, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Drejtoria e policise

Botuar më 20/09/2019
e kenaqshme

Bar Kafe Lulishtja Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga Thesarit, tek Fresku

Botuar më 20/09/2019

Bar Kafe Lulishtja Kërkon të punësojë Kamarier

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga Thesarit, tek Fresku

Botuar më 20/09/2019

BAR KAFE "MONI" Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Tek Pazari i Ri

Botuar më 20/09/2019

DERBY sh.p.k. Lider ne prodhimin e pijeve me gaz, pa gaz dhe pije energjike Kerkon te punesoje 4 Shofer

Paga: Paga baze 30000lek + %. |

Te jete i pajisur me patente te klasit C, mosha 25-35 vjec me eksperience pune ne fushen e distribucionit, Tiranë, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e e-mailit

Botuar më 20/09/2019
Paga baze 30000lek + %.

DERBY sh.p.k. Lider ne prodhimin e pijeve me gaz, pa gaz dhe pije energjike Kërkon të punësojë Shites

Paga: Paga baze 30000lek +3 % e xhiros |

Kushte shume te mira pune, Tiranë, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e e-mailit

Botuar më 20/09/2019
Paga baze 30000lek +3 % e xhiros

RESTORANT PESHKU "FISH HOUSE" Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga: e kenaqshme+siguracione |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Ne Unaze, perball Ish Kinema Agimi prane TenisTiranes

Botuar më 20/09/2019
e kenaqshme+siguracione

SUPERMARKET Kërkon të punësojë Punonjese

Per banak. Paga e kenaqshme. Te kontaktojne vetem personat ME EKSPERIENCE PUNE, Tiranë

Botuar më 20/09/2019

SUPERMARKET Kërkon të punësojë Kasiere

Paga e kenaqshme. Te kontaktojne vetem personat ME EKSPERIENCE PUNE, Tiranë

Botuar më 20/09/2019

RESTORANT PA PIRUNJ Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion. Kushte shume te mira pune, Adresa: Prane Stadiumi Dinamo

Botuar më 20/09/2019