Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Kamarier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Pizzeria saporita, kamarier
Përshkrim

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes


Botuar më 10/06/2019

Telefon