Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 14/07/2018

Bar Kafe "Trendafili i Bardhe" Kërkon të punësojë Picier/e

- Krepier/e. Me eksperience pune. Paga 50.000 leke, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”,...

Botuar më 12/07/2018

ZGARA PARKUT Kërkon të punësojë Kamarier

Paga 23.000 Leke + pushim, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, ish Parku I Autobuzave, prane qendres Condor

Botuar më 16/07/2018

SANTA BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Myslym Shyri

Botuar më 16/07/2018

Restorant Peshku Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te zoteroje gjuhen Italiane. Me eksperience pune. Mosha mbi 25 vjeç, Adresa: Ish Blloku, rr. “Brigada VIII”

Botuar më 16/07/2018

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Kasiere

(3 punetore). Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit TurkPer me teper kontaktoni ne

Botuar më 16/07/2018

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Punonjese

Bulmeti (4 punetore). Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 16/07/2018

Hapet Bar Restorant ne Kosove Kërkon të punësojë Kamariere

(F). Mosha 20-35 vjeç. Akomodim I siguruar. Paga 50.000 leke-100.000 leke, Adresa: Gjilan

Botuar më 16/07/2018

BAR KAFE "FLORA " Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. "Durresit".

Botuar më 16/07/2018

BAR KAFE "FLORA " Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme., Adresa: Rr. "Durresit".

Botuar më 16/07/2018

Vila Milton Dhermi Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te specializuar, me eksperience pune. Ambient Serioz dhe familjare, Adresa: Dhermi

Botuar më 16/07/2018

BAR OSLO Kërkon të punësojë Banakier

Turni III. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Bardhyl"

Botuar më 16/07/2018