Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNETORE KUZHINE Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 05/12/2019
e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI FURRE BUKE PASTIÇERI KRINALDI Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

(SPECIALIST BRUMI). Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: 1. Rr. “Kongresi Manastirit", siper shkolles Çajupi. 2. Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 10/12/2019
shume e mire

KAMARIER/E Bar Restorant Shije Shtepie Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Blloku, prane Njesise 5

Botuar më 10/12/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

BANAKIERE Hotel Vila Tafaj Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri 45 vjeç. Puna me 2 turne. Te kete eksperience pune., Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BAR-KAFE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Adresa: Prane maternitetit te ri

Botuar më 10/12/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

KAMARIERE BAR-KAFE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Adresa: Prane maternitetit te ri

Botuar më 10/12/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

SANITARE KERKOHET

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Prane ish stacionit te trenit, perballe Postes Shqiptare

Botuar më 10/12/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

BANAKIERE Bar Piceri Ideal Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Mosha 20 – 30 vjeç. Me eksperience pune. Turni I, Adresa: Tek 21 Dhjetori, rr. "Frosina Plaku".

Botuar më 10/12/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

PASTRUESE FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 10/12/2019
Paga shume e mire + siguracion

PUNONJESE PUNISHTE PER PUNIM BRUMI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per prodhim brumi. (6 persona, femra) Me ose pa eksperience pune Mosha 30-40 vjec. Te jene te rregullta korrekte familjare. Pranojme edhe zonja qe vijne nga rrethet per periudha afatgjata ose afatshkurtra (qe shoqerojne femijet per studime), Adresa: Rr. “Kongresi I Manastirit”, midis spitalit nr. 5 dhe kryqezimit te oxhakut te Shkolles Bashkuar, Tiranë

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

BANAKIERE Argo Gastro Bar Kerkon per plotesimin e stafit: Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme Te interesuarit te kontaktojne ne

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme
)