Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri (30 persona). Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune sh...

Botuar më 14/02/2019

Kompleksi Auto Station Ndihmes kuzhinier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Vore Rinas, km 4

Botuar më 08/02/2019

Kompleksi Auto Station Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te mira, Adresa: Vore Rinas, km 4

Botuar më 08/02/2019

BAR “DEUTSCHLAND" Kërkon të punësojë Kamariere

Femer. Me ose pa eksperience pune. Nuk ka rendesi mosha, Adresa: Rr. "Siri Kodra...

Botuar më 08/02/2019

Restorant Serendiville (Meksikani ) Kërkon të punësojë Pjatalarese

Intervistat kryen tek kafe QVD ne Bllok ngjitur me Intesa San Paulo Bank, Tiranë, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 16/02/2019

Bar Kafe Kingstone Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Perballe fakultetit te Fiskultures dhe kompleksit Dajti

Botuar më 16/02/2019

RESTORANT FIORE Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Dervish Hima, prane stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 16/02/2019

VILA SHARD Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Reshit Collaku, perballe Albtelecom ne Myslym shyri

Botuar më 16/02/2019

Kerkohet Ndihmes kuzhinier/e

Paga dhe kushte te mira pune

Botuar më 16/02/2019

Kerkohet Kamarier

Paga dhe kushte te mira pune

Botuar më 16/02/2019

Kerkohet Kuzhinier/e

Paga dhe kushte te mira pune

Botuar më 16/02/2019

Capricciosa Lali Kërkon të punësojë Pastruese

3 persona. Page e kenaqshme. Orari vetem paradite, Tiranë, Adresa: tek UET

Botuar më 16/02/2019

Capricciosa Lali Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: tek UET

Botuar më 16/02/2019

Capricciosa Lali Kërkon të punësojë Shperndares

(Motorrist) me motorrin e punes, Tiranë, Adresa: tek UET

Botuar më 16/02/2019