Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Restorant Gjakova Kërkon të punësojë Sallatiere

Mosha deri ne 35 vjeç. Paga dhe kushte pune te kenaqashme, Adresa: Rr. “Emin Durak...

Botuar më 25/03/2019

Restorant Gjakova Kërkon të punësojë Kamarier

Paga dhe kushte pune te kenaqashme, Adresa: Rr. “Emin Duraku", prane Stadiumit...

Botuar më 25/03/2019

Restorant Gjakova Kërkon të punësojë Zgarist

Paga dhe kushte pune te kenaqashme, Adresa: Rr. “Emin Duraku", prane Stadiumit...

Botuar më 25/03/2019

Piceri & Kreperi Sulltan Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist). Paga dhe kushte pune te kenaqshme,, Adresa: Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 22/03/2019

Piceri & Kreperi Sulltan Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme,, Adresa: Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 22/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist). Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 18/03/2019

Pasticeri Luara Kërkon të punësojë Shitese

Per akullore. Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 26/03/2019

Kerkohet Punonjese

(nje zonje) per gatim dhe pastrim, cdo dite(e diela pushim). Page e kenaqshme + sigurime. Eksperienca brenda apo jashte vendit perben avantazh

Botuar më 26/03/2019

BAR KAFE COLOMBO Kërkon të punësojë Kamarier

Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Prane ish stacionit te trenit, perballe Postes Shqiptare

Botuar më 26/03/2019

Furre buke Bashkimi Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Me eksperience pune, Adresa: Rr. Thoma Koxhaj, pallatet Cabej

Botuar më 26/03/2019

Bar De Jure Kërkon të punësojë Kamarier/e

Page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Perballe Juridikut, zona e blloku

Botuar më 26/03/2019

Bar De Jure Kërkon të punësojë Banakiere

Page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Perballe Juridikut, zona e blloku

Botuar më 26/03/2019

Dyqan Peshku Kërkon të punësojë Punonjese

Per pastrimin e peshkut. Puna 8 ore. Paga 26.000lek +siguracione te paguara, 1 dite pushim ne jave, Tiranë, Adresa: Rr. Sulejman Delvina, tek Stadiumi Dinamo

Botuar më 26/03/2019

Kerkohet Punonjese

Byreku. Paga e kenaqshme, Adresa: Bulevardi Zhan Dark, ish ATSH-ja

Botuar më 26/03/2019

BAR KAFE FORKAS Kërkon të punësojë Kamariere

- Banakiere (F). Nje person qe ti beje te dyja punet. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, ne qender te Tiranes, perballe Neptunit, ngjitur me foto Skenderbeu

Botuar më 26/03/2019

Furre Buke Kërkon të punësojë Pastruese

Puna 4 ore paradite dhe 4 ore mbasdite.Paga 20.000 leke.Preferohet me banim prane zones, Adresa: Rr. “Don Bosko”

Botuar më 26/03/2019