Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 20/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

RECEPSIONISTE Intex Courier Kërkon të punësojë

Paga: dhe orari te favorshme |

Te jete e afte te berballoj situatat ne presion. Mosha 20-30 vjeçe, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 21/11/2019
dhe orari te favorshme

SPECIALISTE BYREKU FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Me njohuri per punen, Adresa: Rr. Kongresi i Tiranes, prane prokurorise se Tiranes, Tiranë

Botuar më 21/11/2019
Shume e mire

EKONOMIST/E FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Me njohuri per punen, Adresa: Rr. Kongresi i Tiranes, prane prokurorise se Tiranes, Tiranë

Botuar më 21/11/2019
e kenaqeshme

SHITESE FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Puna me dy turne, Adresa: Rr. Kongresi i Tiranes, prane prokurorise se Tiranes, Tiranë

Botuar më 21/11/2019
e kenaqeshme

SANITARE RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 21/11/2019
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Shume e Kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa casa Italias

Botuar më 21/11/2019
Shume e Kenaqshme

KAMARIERE RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000 leke |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 21/11/2019
Paga 40.000 leke

PUNONJESE FAST-FOOD Fast Food / Bar "Center Grill" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari punes 14:00 – 22:00, me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "28 Nentori", ne qender te Tiranes, 100m siper Sahatit

Botuar më 21/11/2019
e kenaqshme

SANITARE VILA 90 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Mine Peza”.

Botuar më 21/11/2019
e kenaqshme

SANITARE LA GIOIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Te jete korrekte dhe serioze ne pune. Puna turni I, mosha deri ne 45 vjec, Adresa: Tek Kalaja e Tiranes, Tiranë

Botuar më 21/11/2019
e kenaqshme + sigurime
)