Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PASTICIER/E

PASTIÇERI “TITO”

Kërkon të punësojë

Kriteret

* Me eksperience pune. * Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

* Ofrohen paga shume te mira + siguracion

Kontakte

Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 11/11/2019

)