Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Punonjese

"PASTIÇERI REKA"

Kriteret

-VAJZA PER SHERBIM. Kerkohen: Aftesi te mira komunikuese, korrektesi dhe gatishmeri per t'i sherbyer klienteve ne menyren me te mire te mundeshme. Puna afatgjate. Paga e kenaqshme. Dergoni CV me foto ne: punesim@pasticerireka.al (do te merren ne konsiderate vetem CV me foto)

Kontakte

Rr. "Komuna Parisit" dhe Pazari Ri

Botuar më 12/09/2019