Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BAR VOTRA Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Brryli, tek rrethrrotullimi

Botuar më 23/01/2019

"PASTIÇERI REKA" Kërkon të punësojë Pasticier/e

Me eksperience pune mbi 2 vjet-pune. Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e mail (CV vetem me foto, pa foto eleminohen): punesim@pasticerireka.al ose ne nr., Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit", Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 23/01/2019

Bar Kafe Bora Kërkon të punësojë Kamariere

Turni I, Adresa: Rr. “Barrikadave", mbrapa Maternitetit

Botuar më 23/01/2019

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Kasiere

/Punonjese çmimesh. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit TurkPer me teper kontaktoni ne

Botuar më 23/01/2019

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Punonjese

(detergjent ushqimore dhe kozmetik), Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 23/01/2019

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Punonjese

Bulmeti, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 23/01/2019

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Kasap

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit Turk

Botuar më 23/01/2019

ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë Pjatalarese

Puna me turne. Paga 28.000 leke + pushim+transport, mosha deri ne 35 vjece, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 22/01/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Kamariere

Adresa: Rr. "Durresit", perballe shkolles "Qemal Stafa"

Botuar më 22/01/2019

Bar Family Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Mosha deri ne 45 vjec. Preferohet me banim afer zones, Adresa: Tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 22/01/2019