Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 17/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PICIER Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

SANITARE OLA FAST GRILL HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te bej dhe pozicionin e Pjatalareses. puna turni II. E djela pushim. Paga e kenaqshme, Adresa: "Komuna Parisit", afer kompleksit Dinamo

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KUZHINIER/E Restorant ne Divjake Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohen te dijne Italisht, me eksperience pune

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Restorant ne Divjake Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohen te dijne Italisht, me eksperience pune

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe DIZZY Lounge Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Adresa: Tek Fresku

Botuar më 18/10/2019
shume e kenaqshme

PUNONJESE BULMETI SUPERMARKET "XHANGOLLI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne supermarket. Kushte shume te mira pune, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

SISTEMUESE SUPERMARKET "XHANGOLLI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(sistemuese raftesh). Me eksperience pune ne supermarket. Kushte shume te mira pune, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

PUNONJESE SALLE Big Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

* Mosha e preferuar 18-30 vjec. * Arsimi i mesem i detyrueshem, arsimi i larte perben favor, Adresa: Te interesuarat te paraqiten prane Big Market, tek Tregu Elektrik, (ngjitur me njesine bashkiake nr 2) per interviste pune cdo dite deri ne oren 15:00

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE Bar kafe (Malvina Koraqi) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Banakiere. Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: "Irfan Tomini" prane shkolles Besnik Sykja

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Lounge bar kafe Nordic Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Turni I, Adresa: Mbrapa Europianit, Ish Policia Bashkiake

Botuar më 17/10/2019
E kenaqshme

KAMARIER RESTORANT-PICERI- "GRANO TENERO" Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Rr. Tefta Tashko, Tiranë

Botuar më 17/10/2019
shume e kenaqshme
)