Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 07/10/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

DISTRIBUTOR Dy kompani italiane lider ne sektorin e tyre kerkojne me urgjence Ne Rrethe dhe Profesioniste te shitjes per linjat e tyre

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohje te tregut ( biznese te mesem dhe te larte)Preferohet te kete patente d...

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme

PJATALARESE RESTORANT PESHKU "FISH HOUSE" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracione |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Ne Unaze, perball Ish Kinema Agimi prane TenisTiranes

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme+siguracione

BANAKIERE RESTORANT PESHKU "FISH HOUSE" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracione |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Ne Unaze, perball Ish Kinema Agimi prane TenisTiranes

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme+siguracione

KAMARIER RESTORANT PESHKU "FISH HOUSE" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracione |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Ne Unaze, perball Ish Kinema Agimi prane TenisTiranes

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme+siguracione

BANAKIER BAR PICERI "IL CALCIO" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Adresa: Rr. "Aleksander Moisiu", prane tv Klan, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqeshme

PICIER Bar Crystal Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme +sigurime |

Orari i diskutueshem, me eksperience pune, Adresa: 21 Dhjetori, Rr”Muhamet Gjollesha”, ne rruge kryesore, perballe inxhinierise se ndertimit, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme +sigurime

PUNONJESE KUZHINE RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Femer. Puna turni I. Te jete e shkathet dhe korrekte ne pune, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Drejtoria e policise

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

Restorant Peshku Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune ne Restorant Peshku. Mosha 25 – 40 vjeç. Puna me 2 turne. Ofrohen kushte shume te mira pune. Page e kenaqshme, Adresa: Adresa: Rr. “Kavajes”, prane Alfa Bank

Botuar më 14/10/2019

PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

* Turni III. * Me eksperience pune. * Ofrohen paga shume te mira + siguracion. * Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 14/10/2019

Aba 21 Fine Restaurant Kërkon të punësojë Hostes

* Te komunikoje Anglisht, Italisht. * Ofrohet page konkuruese ne treg dhe kushte te mira pune. Te punesuarit do te kene oportunitetin te punojne krah nje nga shefave me te mire ne Europe, Adresa: ABA Bussines Center, kati 21, Tirane.

Botuar më 14/10/2019

Aba 21 Fine Restaurant Kërkon të punësojë Kamarier/e

* Me dhe pa eksperience pune. * Kushte me konkuruese ne treg! Te punesuarit do te kene oportunitetin te punojne krah nje nga shefave me te mire ne Europe, Adresa: ABA Bussines Center, kati 21, Tirane.

Botuar më 14/10/2019
)