Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ AGJENT SHITJESH per Tiranen dhe rrethet. Te njohe kasat dhe TVSh-ne, me patente C +...

Botuar më 21/09/2020
shume e kenaqshme

SHITESE Pasticeri Furre Buke Likos Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, Ish Parku i Autobuzave, perbri me qendren Globe

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

PASTRUESE PESHKU Markat Peshku Koli Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Ish policia Bashkiake, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
Paga e kenaqshme

PJATALARESE SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme, Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE LIKOS BURGER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te mbuloje dhe pjesen e pastrimit, mosha deri ne 50 vjec, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: rruga e Kavajes, prane qendres Globe, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES FAST-FOOD-I LIKOS BURGER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e tij, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: rruga e Kavajes, prane qendres Globe, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

MENAXHERE Firma Lerdini shpk Kërkon të punësojë

Paga: e negociueshme |

(Femer). Te pergjigjet per punet e zyres, te njohe mire gjuhen angleze te folur dhe te shkruar, te kete njohuri te programeve baze te kompjuterit, te kete mbi 5 vjet eksperience pune, kushte shume te mira pune, te intersrat te dergojne cv ne adresen e e-mailit, Adresa: Rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e negociueshme

PASTRUESE Bar Piceri Merlin Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te pjesshme, Adresa: Rr. "Spiro Floqi", prane Kompleksit Molla

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Piceri Merlin Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, puna me kohe te plote, Adresa: Rr. "Spiro Floqi", prane Kompleksit Molla

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

PASTRUESE GJELLTORE PICERI Ylli

Paga: 25000leke |

/ PJATALARESE, mosha deri ne 40 vjec, kushte te mira pune, Adresa: sheshi Shtraus, Xhamlliku

Botuar më 22/09/2020
25000leke

FURRTAR / FURRXHI FURRE BUKE PASTIÇERI KRINALDI Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

(SPECIALIST BRUMI). Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune. 0685521740, Adresa: Adresa 1: Rr. “Kongresi Manastirit", siper shkolles Çajupi. Adresa 2: Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 22/09/2020
shume e mire
)