Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES KUZHINIER/E

Restorant Piceri Era

Kërkon të punësojë

Kriteret

(sallatat). Mosha 20-50 vjeç. Me arsimin te mesem. Te kete eksperience pune (kuzhhine). Te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "Eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 07/05/2021

)