Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES KAMARIER

BAR OSLO NE ALI DEM

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme
Kushte te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit si dhe What'App

Kontakte

Rr. Ali Demi
Tiranë

Botuar më 15/01/2020

)