Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PICIER Piceri tek Astiri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme

PICIER/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

KUZHINIER/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

MERCOLLOG/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

/ Tegnollog/Teknolloge ushqimore. Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: ...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

ZGARIST/E Dajti Park Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe kushte te mira pune. |

Me eksperience pune. Transport i siguruar, Adresa: Rruga nacionale Tirane Dajt, kompl...

Botuar më 28/06/2020
e kenaqshme dhe kushte te mira pune.

PUNONJES/E Pica Hallall Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Fast foodi. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 05/07/2020
e kenaqshme

MOTORRIST Pica Hallall Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 05/07/2020
e kenaqshme

PICIER Pica Hallall Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 05/07/2020
e kenaqshme

STAF RESTORANTI Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës

Paga: e kenaqshme |

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën emailit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 05/07/2020
e kenaqshme

KAMARIERE Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: Paga 30.000 leke |

(F). Ofrohen kushte shume te mira pune. Puna me turne. Takimi mbas ores 18.00, Adresa: Tek Selvia

Botuar më 05/07/2020
Paga 30.000 leke

KRYEKAMARIER ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, ish parku i autobuzave

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

SHITESE Furre Buke Dumrea Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri ne 30 vjec, Adresa: Tek Juridiku , tek shkolla petro nini, Tiranë

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Coffee 555 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Nen moshen 35 vjec, Adresa: Kthesa e Kamzes, kompleksi Malaizjan

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Coffee 555 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Nen moshen 35 vjec, Adresa: Kthesa e Kamzes, kompleksi Malaizjan

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

BANAKIERE BAR KAFE CIAK 001 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune., deri ne 45 vjec, Adresa: Prane shkollkes Baleti

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme
)