Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ AGJENT SHITJESH per Tiranen dhe rrethet. Te njohe kasat dhe TVSh-ne, me patente C +...

Botuar më 21/09/2020
shume e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE Snack Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Prane Hipotekes, mbrapa shkolles Hary Fultz

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE Snack Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Prane Hipotekes, mbrapa shkolles Hary Fultz

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e firmes, kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Kavajes, prane xhamise Dine Hoxha, Tiranë

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

PASTRUESE BAR RESTORANT LULISHTE 1 MAJI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane Ures Tabakve

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Lounge Caffe SIAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte shume te mira pune, ambiente teper komode, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. “Kavajes”, prane ish Samsungut

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

KASIERE RESTORANT NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. E diela pushim, me eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

PUNONJES FAST-FOODI RESTORANT NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(SPECIALIST PER SUFLLAQE) Kushte te mira pune. E diela pushim, me eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANT NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

& NDIHMES KAMARIER /E. Kushte te mira pune. E diela pushim, me ose pa eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

PJATALARESE RESTORANT NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. E diela pushim, me eksperience pune, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

PUNONJESE Pizza Sev7en Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per ne banak (shitje pica, sanduic etj), te interesuarit te paraqiten prane picerise, Adresa: Rruga "Durresit", prane Kafe Flora

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme
)