Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MOTORRIST PER SHPERNDARJE

FAST FOOD CHICO'S

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune
Puna 8 ore ne dite. Nje dite ne jave pushim. Te kene motorrin e tyre

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme + sigurime
Ofrohen kushte te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne nr:

Kontakte

Rruga e Kavajes, tek kryqezimi i 21 Dhjetorit

Botuar më 22/01/2021

)