Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MENAXHER/E

VENDE TE LIRA PUNE - KOMPLEKSI TURISTIK INHERITOR

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 27-40 vjec
Te dije dy gjuhe te huaja.

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohen paga te larta
Kushte pune te shkelqyera. Transporti i siguruar nga ne

Kontakte

Shengjin
Lezhë

Botuar më 14/01/2022

)