Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MARKET JOENA Kërkon të punësojë Punonjese

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Produkte ushqimore
Market joena, punonjese
Përshkrim

Bulmeti dhe Punonjes per mishin (Kasap). Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit TurkPer me teper kontaktoni ne


Botuar më 12/07/2019

Telefon