Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Kuzhinier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 19/02/2019

Kompleksi Lura II Kërkon të punësojë Menaxher

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Gjiri Lalzit

Botuar më 19/02/2019

BAR “DEUTSCHLAND" Kërkon të punësojë Kamariere

-Banakiere (femer). Me ose pa eksperience pune. Nuk ka rendesi mosha, Adresa: Rr. &qu...

Botuar më 19/02/2019

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri (30 persona). Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune sh...

Botuar më 14/02/2019

FURRE BUKE PASTICERI MARXHO Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Paga e kenaqshme, Adresa: Unaza e Re, Astir perball lokalit 2 Palmat

Botuar më 20/02/2019

Furre Buke Pasticeri Sulltan Bakllava Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: tek Kryqezimi i vasil Shantos

Botuar më 19/02/2019

Restorant "Peshku i Arte" Kërkon të punësojë Pastruese peshku

/ Lavapjatese. Page e kenaqshme, Adresa: Rruga e Elbasanit, prane Shkolles se Baletit

Botuar më 19/02/2019

Restorant "Peshku i Arte" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Page e kenaqshme, Adresa: Rruga e Elbasanit, prane Shkolles se Baletit

Botuar më 19/02/2019

RESTORANT DRYMADES INN DHERMI Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune ne Restorant Peshku. Te komunikoje Anglisht. Ushqimi dhe akomodim i siguruar. Ofrohen paga te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. E-mail: drymades.inn@outlook.com, Adresa: Dhermi, Drimadhe

Botuar më 19/02/2019

RESTORANT DRYMADES INN DHERMI Kërkon të punësojë Pjatalarese

- Pastruese Restoranti. Ushqimi dhe akomodim i siguruar. Ofrohen paga te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. E-mail: drymades.inn@outlook.com, Adresa: Dhermi, Drimadhe

Botuar më 19/02/2019

RESTORANT DRYMADES INN DHERMI Kërkon të punësojë Banakier/e

Ushqimi dhe akomodim i siguruar. Ofrohen paga te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. E-mail: drymades.inn@outlook.com, Adresa: Dhermi, Drimadhe

Botuar më 19/02/2019

HOTEL-BAR "EDISEM" Kërkon të punësojë Banakier

(Mashkull), Adresa: Adresa: Afer Casa Italia, rruga qe shkon per Shkoder

Botuar më 19/02/2019