Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Pune me dy turne(nje jave i pari ,nje jave i dyti,nje dite pushimi ne jave,turni par...

Botuar më 25/04/2019
e kenaqshme

PUNISHTE QOFTESH Kërkon të punësojë Punonjese/Ndihmese

Mosha deri ne 45 vjec. Te jete e shkathet. Nuk nevojitet eksperience, me page te kenaqshme., Tiranë, Adresa: Ish parku i autobusave, tek NSHRAKU

Botuar më 25/04/2019

KERKOHET Kamarier/e

I njejti person te punoje edhe si banakier/e ne lokal, Adresa: pas pallatit te Kultures ose Teatrit te Operas, Qender

Botuar më 25/04/2019

Piceri & Kreperi Sulltan Kërkon të punësojë Shperndares picash

Me motorrin tone, Adresa: Rr. "Siri Kodra", mbrapa dispancerise

Botuar më 25/04/2019

Bar Kafe Rio Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Te interesuarit te paraqiten ne adresen: Rr. "Durresit", prane universitetit Albania University ose kontktoni ne:

Botuar më 25/04/2019

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(vajza dhe djem). Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 25/04/2019

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Pune me dy turne(nje jave i pari ,nje jave i dyti,nje dite pushimi ne jave,turni pare 08-16,turni dyte 16-24,transporti i turnit te dyte i siguruar)mosha 25-45 vjece, Tiranë, Adresa: rruga sami frasheri,te hyrja diges liqenit

Botuar më 25/04/2019
e kenaqshme

Bar Restorant Juvenilja Castelio Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Page dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 25/04/2019

OLA FAST GRILL HOUSE Kerkon te punesoje: 2 Ndihmes kuzhiniere

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. E diela pushim, Adresa: Rrethrrotullimi I Komuna Parisit (Skender Luarasi), nr.4, prane kompleksit Dinamo

Botuar më 25/04/2019

OLA FAST GRILL HOUSE Kerkon te punesoje: 1 Punonjes fast-foodi

Paga dhe kushte pune te kenaqshme. E diela pushim, Adresa: Rrethrrotullimi I Komuna Parisit (Rr. Skender Luarasi), nr.4, prane kompleksit Dinamo

Botuar më 25/04/2019