Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNETORE KUZHINE Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 05/12/2019
e kenaqshme

SANITARE Furre Buke Pastiçeri Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire dhe kushte shume te mira pune |

Adresa: Tek Pazari i Ri, sheshi "Avni Rustemi".

Botuar më 12/12/2019
Ofrohet pagese e mire dhe kushte shume te mira pune

SHITESE Furre Buke Pastiçeri Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire dhe kushte shume te mira pune |

Adresa: Tek Pazari i Ri, sheshi "Avni Rustemi".

Botuar më 12/12/2019
Ofrohet pagese e mire dhe kushte shume te mira pune

SHPERNDARES RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist) Me motorrin e tij. Te jete serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Condor Center, Tiranë

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BAR RESTORANT "PJERINO" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Medreseja

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES PICASH Piceri Neri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

PICIER Piceri Neri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE FURRE BUKE PASTIÇERI LEJ & LAJ Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi, Mbi shkollen e Baletit, prane njesise bashkiake nr.1-2

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

SANITARE FURRE BUKE PASTIÇERI LEJ & LAJ Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Preferohet mosha deri ne 50 vjeç, Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi”, 200m mbi shkollen e Baletit

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE PASTIÇERI LEJ & LAJ

Paga: shume e kenaqshme |

Ne furre buke pastiçeri. Te jete e komunikueshme, te punoje ne grup.Mosha mbi 20 vjeç, Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi, Mbi shkollen e Baletit, prane njesise bashkiake nr.1-2

Botuar më 12/12/2019
shume e kenaqshme

NDIHMES FURRXHI FURRE BUKE PASTIÇERI LEJ & LAJ Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Petro Nini Luarasi”, 200m mbi shkollen e Baletit

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme
)