Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ AGJENT/E SHITJESH ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane. T...

Botuar më 16/11/2020
shume e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 16/11/2020
dhe kushte te mira pune

SANITARE Bar Juristi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari 06.30-11.00, Adresa: rr. Perlat Rexhepi, Tiranë

Botuar më 24/11/2020
e kenaqshme

PUNONJESE LAVANTERIE Vinoteca Restaurant Miguel Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kene eksperience te meparshme ne kete pozicion.Te jene te sjellshmeTe komunikueshme, kushte te mira pune

Botuar më 24/11/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES BURGER KING Kërkon të punësojë

Paga: Page fikse + bonus per cdo porosi |

PUNONJES PER SHPERNDARES (USHQIMI). KriteretKritere te tjera:- Preferohet të ketë të paktën 1 vit përvojë pune paraprake në pozicione të ngjashme;- Duhet të ketë paraqitje personale, aftësi komunikuese dhe sjellje të mirë;- Me automjetin personal (makine ose motorr)Detyrat dhe Pagesa- Kontrate e rregullt pune, nje dite pushimi ne jave.Procedura & afatet e aplikimit: Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne aplikimin ne adresen e emailit:

Botuar më 24/11/2020
Page fikse + bonus per cdo porosi

SHPERNDARES RESTORANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist) me motorrin e tij. Puna part time, Adresa: Rr. Myslym Shyri

Botuar më 24/11/2020
e kenaqshme

KASAP Bio-Alb Supermarket Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Don Bosko, Tirane

Botuar më 24/11/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Hapet biznes i ri ne linjen Panine/Burger Shop prane sheshit Willson Kërkon të punësojë

Paga: ofrohet pagese e kenaqshme |

Mosha mbi 20 vjeç. Te kene experience ne fushen e sherbimit dhe aftesi te mira komunikimi. Ne hapemi ne dt.1 Dhjetor!, Adresa: Prane sheshit Willson

Botuar më 24/11/2020
ofrohet pagese e kenaqshme

KAMARIERE Hapet biznes i ri ne linjen Panine/Burger Shop prane sheshit Willson Kërkon të punësojë

Paga: ofrohet pagese e kenaqshme |

Mosha mbi 20 vjeç. Te kene experience ne fushen e sherbimit dhe aftesi te mira komunikimi. Ne hapemi ne dt.1 Dhjetor!, Adresa: Prane sheshit Willson

Botuar më 24/11/2020
ofrohet pagese e kenaqshme

PUNONJESE Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: e Kenaqshme |

Preferohen me banim afer zones dhe me eksperince pune, Adresa: Fusha Misto Mame, ne Kombinat

Botuar më 24/11/2020
e Kenaqshme

RECEPSIONIST/E Hotel City Center Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 leke + siguracion |

Turni II. Te dije Anglisht dhe Italisht., te kete eksperience pune ne recepsion, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rrugica "Zenel Baboci", tek rruga e Barrikadave, pallat i ri. Te interesuarit te paraqiten me CV.

Botuar më 24/11/2020
25.000 leke + siguracion

BANAKIER/E Lounge City Bar Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 30.000 leke + siguracion |

Puna me 2 turne. Me eksperience pune, me eksperience pune, Adresa: Rrugica "Zenel Baboci", tek rruga e Barrikadave, pallat i ri.

Botuar më 24/11/2020
Pagesa 30.000 leke + siguracion
)