Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIER

Restorant ne Qeparo

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Te jene te edukuar, te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantuar. Dergoni CV ne: draudedraude73@gmail.com

Detyrat dhe Pagesa

Ne baze te aftesive te punes

Kontakte

Qeparo

Botuar më 24/05/2020

)