Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIER/E

VENDE TE LIRA PUNE - KOMPLEKSI TURISTIK INHERITOR

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience te gjate pune ne restorant

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohen paga te larta
Kushte pune te shkelqyera. Transporti i siguruar nga ne

Kontakte

Shengjin
Lezhë

Botuar më 14/01/2022

)