Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNETOR MAGAZINE A & B - 2 KOMPANIA JONE ESHTE DISTRIBUTOR I COCA COLA DHE UJIT TE FTOHTE TEPELENE PER TIRANEN. Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30.000 leke plus sigurimet shoqerore |

Kerkohet punetor magazine,te njohi transpaleten,te kete eksperience pune me shume se ...

Botuar më 19/01/2021
30.000 leke plus sigurimet shoqerore

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te kete eksperience p...

Botuar më 16/01/2021
shume e kenaqshme

AGJENTE TERRENI Kerkohen

Paga: baze plus perqindje |

(femer) per Tiranen. Me ose pa eksperience pune ne fushen e shitjve. Mosha deri ne 25 vjeç, Adresa: Tirane

Botuar më 23/01/2021
baze plus perqindje

BARIST BAR KAFE OPING'S TEK KALAJA e Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Ose Bariste. Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Kalaja Tiranes, prane Toptani Center

Botuar më 23/01/2021
Ofrohet pagese e mire

PICIER Piceri Toscana Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Picer me furre druri. Te jete me eksperience., Adresa: Fushe Kruje, Lac, korridori 13

Botuar më 23/01/2021
e kenaqshme

BANAKIERE Pasticeri Bar Sela Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Dibres", afer Rajonit nr 4

Botuar më 22/01/2021
e kenaqshme

SHITESE ZIO PEPPE PIZZA AL METRO

Paga: e kenaqshme |

Moshe e re, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga Durresit, prane hyrjes se Ambasadave, ngjitur me Hotel Coloseu

Botuar më 22/01/2021
e kenaqshme

MAGAZINIER BEKLA SHPK Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperiene pune ne prodhimin e plastikes, kushte te mire pune, Adresa: Vore

Botuar më 22/01/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

PUNETOR BEKLA SHPK Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperiene pune ne prodhimin e plastikes, kushte te mire pune, Adresa: Vore

Botuar më 22/01/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

BANAKIERE BAR FAMILY Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me banim afer zones, me eksperience pune, Adresa: Rr. Ndre Mjeda. Tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 22/01/2021
e kenaqshme

PUNONJESE FAST-FOOD BAR KAFE "UNIVERS" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Afer Universitetit Bujqesor, Kamez, Tiranë

Botuar më 22/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER BAR KAFE "UNIVERS" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per turnin e pare. Me eksperience pune, Adresa: Afer universitetit Bujqesor, Tiranë

Botuar më 22/01/2021
e kenaqshme
)