Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KRYEKAMARIER/E

Hotel Granda

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte te mira pune. Orari i tel 8.00-16.00.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Unaza e Re, Astir, Rr. "Teodor Keko"

Botuar më 20/06/2021

)