Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Agjent shitjesh ne terren per Tiranen dhe rrethet. Te jete me banim ne Tirane., te ke...

Botuar më 26/11/2020
shume e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Fast-Food Albania Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Me motorrin e firmes. Te kete eksperience pune. Te njohi mire rruget e Tiranes, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 27/11/2020
Ofrohet pagese e mire

PICIER Piceri Neri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+sigurime |

Te jene profesionist. Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 27/11/2020
e kenaqshme+sigurime

KAMARIERE/BANAKIERE Bar Caffe Teatro Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Femer) nje person qe ti beje te dyja pozicionet, Adresa: Tek Liqeni Artificial, prane Teatrit Turbina

Botuar më 27/11/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Sig Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, rr. "jordan misja",

Botuar më 27/11/2020
e kenaqshme

PASTICIER/E RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa shume e mire + siguracion |

- ndihmes kuzhinier/e, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 27/11/2020
Pagesa shume e mire + siguracion

EKONOMIST/E Ndermarrje Ushqimore Ne kavaje Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune., Adresa: Kavaje

Botuar më 27/11/2020
e kenaqshme

KAMARIER FLAVIO LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Te afte te perballojne flukset, me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0682039990, Adresa: Rruga Tre Deshmoret, pallatet Arlis, prane Kmy, Tiranë

Botuar më 26/11/2020
e kenaqshme + sigurime

PASTRUESE FLAVIO LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0682039990, Adresa: Rruga Tre Deshmoret, pallatet Arlis, prane Kmy, Tiranë

Botuar më 26/11/2020
e kenaqshme + sigurime

TEKNOLOG Ndermarrje Ushqimore ne Kavaje Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ose Teknologe, Adresa: Kavaje

Botuar më 26/11/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe Kingstone Kërkon të punësojë

Paga: Paga 20.000 + siguracion |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Perballe fakultetit te Fiskultures dhe kompleksit Dajti

Botuar më 26/11/2020
Paga 20.000 + siguracion
)