Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Staf Financiere

Me eksperience pune mbi 5 vjet dhe te dije programet Alfa, Financa 5 me mundesi rritj...

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Shofer

Me pervoje pune ne shperndarje buke dhe uje te bidonave 6 dhe 10 liter (me interest ...

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Elektromekanik

Me pervoje pune ne furra buke , ose linja prodhimi agroushqimore

Botuar me 24/09/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 20/09/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 01/09/2018

Kerkohet Shitese

Per dyqan dysheke etj. Mosha 19 vjeç-27 vjeç. Paga dhe kushte pune shume te kenaqshme. Puna 4-8 ore ne dite, Adresa: Rr. “Sami Frashri”, perballe Gjimnazit Petro Nini Larasi

Botuar me 26/09/2018

BAR KAFE RESTORANT NONA NE TEG Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Teg, kati II

Botuar me 26/09/2018

BAR KAFE RESTORANT NONA NE TEG Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Teg, kati II

Botuar me 26/09/2018

BAR KAFE RESTORANT NONA NE TEG Kërkon të punësojë Kamariere

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Teg, kati II

Botuar me 26/09/2018

WINE BAR "XHAKI" Kërkon të punësojë Kamarier

Me ekpserience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, Condor Center

Botuar me 26/09/2018

ALAR CATERING Kërkon të punësojë Banakier

Puna Turni trete, me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr."Durresit", tregu agroushqimor

Botuar me 26/09/2018

ALAR CATERING Kërkon të punësojë Kamarier

Puna Turni trete, me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr."Durresit", tregu agroushqimor

Botuar me 26/09/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Pjatalarese

Te kete eksperience pune, Adresa: Afer stadiumit Dinamo

Botuar me 26/09/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Pastruese

Te kete eksperience pune, Adresa: Afer stadiumit Dinamo

Botuar me 26/09/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Kamarier

Te dije Italisht, Anglisht. Te kete eksperience pune, Adresa: Afer stadiumit Dinamo

Botuar me 26/09/2018