Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 14/07/2018

Bar Kafe "Trendafili i Bardhe" Kërkon të punësojë Picier/e

- Krepier/e. Me eksperience pune. Paga 50.000 leke, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”,...

Botuar më 12/07/2018

BAR KAFE "TIRANA" Kërkon të punësojë Kamariere

Femer. Mosha deri ne 30 vjeç, Me ose pa eksperience, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, tek Pallati me Shigjeta

Botuar më 20/07/2018

KOMPANIA B&B FOOD SERVICE Kërkon të punësojë Menaxher/e

Recepsioni per Sherbimi Delivery. Mosha 35 – 45 vjeç. Ofrohet pagese shume e mire, kushte te mira pune +sigurime, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane

Botuar më 20/07/2018

KOMPANIA B&B FOOD SERVICE Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(M/F).Ofrohet pagese shume e mire, kushte te mira pune +sigurime, Adresa: Rr. "Elbasanit", prane Ambasades Amerikane

Botuar më 20/07/2018

Bar Kafe (lokal familjar) Kërkon të punësojë Punetore

Paga: 25000+siguracione |

1 dite ne jave pushim, Adresa: Tek Astiri,Tirane

Botuar më 20/07/2018
25000+siguracione

PICERI AMR Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e tij. Puna 8 ore, Adresa: Myslym Shyri, perballe Gulfit

Botuar më 20/07/2018

PICERI AMR Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune, Adresa: Myslym Shyri, perballe Gulfit

Botuar më 20/07/2018

PICERI SULLTAN Kërkon të punësojë Shperndares picash

Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar më 20/07/2018

Rixhis Restorant Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Puna me turne. Paga e kenaqshme+siguracion. Nje dite pushimi ne jave., Adresa: Rr. “Perlat Rexhepi”, prane gardes

Botuar më 20/07/2018

Rixhis Restorant Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Puna me turne. Paga shume e kenaqshme. Nje dite pushimi ne jave., Adresa: Rr. “Perlat Rexhepi”, prane gardes

Botuar më 20/07/2018