Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Staf Financiere

Me eksperience pune mbi 5 vjet dhe te dije programet Alfa, Financa 5 me mundesi rritj...

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Shofer

Me pervoje pune ne shperndarje buke dhe uje te bidonave 6 dhe 10 liter (me interest ...

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Elektromekanik

Me pervoje pune ne furra buke , ose linja prodhimi agroushqimore

Botuar me 24/09/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 21/09/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 20/09/2018

RESTORANT "FISH & SQUIT" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rr. Myslym Shyri ne krah te karburant Alpetit

Botuar me 24/09/2018

RESTORANT "FISH & SQUIT" Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier/e

Tiranë, Adresa: Rr. Myslym Shyri ne krah te karburant Alpetit

Botuar me 24/09/2018

AL PASHA Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, page e kenaqshme+siguracione, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, tek pallatet e Delijorgjit

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Financiere

Me eksperience pune mbi 5 vjet dhe te dije programet Alfa, Financa 5 me mundesi rritje ne karier (shefe finance)

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Shofer

Me pervoje pune ne shperndarje buke dhe uje te bidonave 6 dhe 10 liter (me interest e perbashket)

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Elektromekanik

Me pervoje pune ne furra buke , ose linja prodhimi agroushqimore

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Shitese

Per furre buke/pasticeri. Me eksperience pune, mosha 25-45 vjeç. Pranojme dhe bashkepunim per hapje pika te reja ne Tirane dhe rrethe

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Pasticier/e

Me perfoje pune ne Itali/greqi. Pranojme dhe bashkepunim per hapje pika te reja ne Tirane dhe rrethe

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Specialiste

/ Specialist buke. Me pervoje pune tradicionale/Greqi, Itali, Kosove

Botuar me 24/09/2018