Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Kamarier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave ...

Botuar më 10/06/2019

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Kasiere

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave ...

Botuar më 10/06/2019

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Pjatalarese

Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 10/06/2019

Mon Cheri Kërkon të punësojë Banakiere

Femer, me eksperience pune ne banak, mosha 20-35 vjec. Paga e kenaqshme, + sigurime te paguara., Adresa: Kryqezimi i Rr. "Myslym Shyri" dhe Rr. "Muhamet Gjollesha"

Botuar më 18/06/2019

PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 18/06/2019

Bar Family Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Mosha deri ne 45 vjec. Preferohet me banim afer zones, Adresa: Tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 18/06/2019

TELEKOM LOUNGE Kërkon të punësojë Kuzhinier

Per fringer food. Kushte shume te mira pune dhe paga e kenaqshme, Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova", vila Telekom

Botuar më 18/06/2019

TELEKOM LOUNGE Kërkon të punësojë Sanitare

Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova", vila Telekom

Botuar më 18/06/2019

Qender Estetike Sofia Personal Care Kërkon të punësojë Estetiste

Per: Thonjsh, Manikyr/Pedikyr. Te kete eksperience jo me pak se 2 vjet, paga dhe kushtet te kenaqshme, Adresa: Mbrapa shkolles Harry Fultz, prane hotele Prestige. Vizitoni faqen tone ne instagram: sofiapersonalcare

Botuar më 18/06/2019

Shoqeria AGS shpk, ne Sukth Durres, e cila operon ne fushen e Sherbimit te ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca etj. Drejtimin e dhenies se ushqimit te semureve Kërkon të punësojë Teknik

- Elektriçist i mesem i cili duhet te permbushe keto kritere: 1. *Te kete perfunduar arsimin e mesem. 2. *Te kete eksperience pune minimalisht 2 vite ne kete fushe ( Ne linje prodhimi produktesh ushqimore). 3. *Te njohe e zbatoje rregullat e sistemit teknik dhe makinerive. Dergoni CV tuaj ne adresen : info@ags.al, Adresa: Rr. “Beqir Luga”, p. 3, shk 1/1, afer Pazarit te Ri

Botuar më 18/06/2019

Shoqeria AGS shpk, ne Sukth Durres, e cila operon ne fushen e Sherbimit te ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca etj. Drejtimin e dhenies se ushqimit te semureve Kërkon të punësojë Magazinier

(M) i cili: *Te kete eksperience pune ne fabrika prodhimi. *Mosha deri 45 vjec. *Ofrohet transporti per personat nga Tirana, Adresa: Rr. “Beqir Luga”, p. 3, shk 1/1, afer Pazarit te Ri

Botuar më 18/06/2019

Bar Portokallet Kërkon të punësojë Kamarier

Puna me turne. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Ish Parku i Autobuseve, prane Drejtorise se Patentave

Botuar më 18/06/2019

RESTORANT-PIZERI NAPOLITANA Kërkon të punësojë Pjatalarese

Te kete njohuri nga kuzhina ose nga pastrimi. Mosha deri ne 40 vjec, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 18/06/2019