Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 14/07/2018

Select Hill Resort Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Me eksperienc pune. Paga 40.000 leke, Adresa: Rruga Nacionale Tirane-Dajt, km4

Botuar më 23/07/2018

Fast Food "TAKE OUT" LANDI Kërkon të punësojë Motorrist

Me motorrin e firmes. Paga shume e mire, Adresa: Rr. "Elbasanit".

Botuar më 23/07/2018

"COLOMBO" BAR KAFE Kërkon të punësojë Pastruese

Puna 4 ose 8 ore ne dite. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mire pune, Adresa: Prane ish stacionit te trenit, perballe Postes Shqiptare

Botuar më 23/07/2018

QEBAPTORE “GJAKOVA” Kërkon të punësojë Zgarist

-Nd/Zgarist., Adresa: Rr. “Emin Duraku”, stadium Dinamo

Botuar më 22/07/2018

QEBAPTORE “GJAKOVA” Kërkon të punësojë Sallatiere

Paga dhe kushte pune te kenaqshme., Adresa: Rr. “Emin Duraku”, stadiumi Dinamo

Botuar më 22/07/2018

ALAR FOOD SERVICE Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Adresa: Tek Tregu Agro ushqimor, tek rruga e Durresit

Botuar më 21/07/2018

ALAR FOOD SERVICE Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Adresa: Tek Tregu Agro ushqimor, tek rruga e Durresit

Botuar më 21/07/2018

Pizza Andi (Hallall) Kërkon të punësojë Motorrist

Te jete i pajisur me leje drejtimi (patente), paga 22.000 leke oraret me dy turne nga ora 10.00 - 16.30 dhe nga ora 16.30-23.00, Tiranë, Adresa: Rr."Petro Korcari",mbrapa KESH

Botuar më 21/07/2018

Bar Restorant ne Spille Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, kushte shume te mira, ushqim dhe strehim i siguruar., Adresa: Spille, Kavaje

Botuar më 21/07/2018

Bar Restorant ne Spille Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Page e kenaqshme, kushte shume te mira, ushqim dhe strehim i siguruar., Adresa: Spille, Kavaje

Botuar më 21/07/2018