Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Staf Financiere

Me eksperience pune mbi 5 vjet dhe te dije programet Alfa, Financa 5 me mundesi rritj...

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Shofer

Me pervoje pune ne shperndarje buke dhe uje te bidonave 6 dhe 10 liter (me interest ...

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Elektromekanik

Me pervoje pune ne furra buke , ose linja prodhimi agroushqimore

Botuar me 24/09/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 20/09/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 01/09/2018

Son Juice shop Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Per pergatitjen e ushqimeve te ftohta (sallat, sanduic etj). Te jete me eksperience pune, te jene korrekte dhe te komunikueshem me klientin, Adresa: Rr. “Ismail Qemali”, Pallati Abau

Botuar me 26/09/2018

Son Juice shop Kërkon të punësojë Kasiere

Te jete me eksperience pune, te jete korrekte dhe e komunikueshme me klientin, Adresa: Rr. “Ismail Qemali”, Pallati Abau

Botuar me 26/09/2018

Son Juice shop Kërkon të punësojë Banakier/e

Te jene me eksperience pune, te jene korrekt dhe serioz ne pune., Adresa: Rr. “Ismail Qemali”, Pallati Abau

Botuar me 26/09/2018

Restorant Sapori Di Casa Kërkon të punësojë Kuzhinier

Me eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme. Te interesuarit te paraqiten me CV ne:, Adresa: Rr. “Barrikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori)

Botuar me 26/09/2018

Restorant Sapori Di Casa Kërkon të punësojë Kamariere

(F). Ofrohet pagese e kenaqshme. Te interesuarit te paraqiten me CV ne:, Adresa: Rr. “Barrikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori)

Botuar me 26/09/2018

Restorant Sapori Di Casa Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune. Ofrohet pagese e kenaqshme. Te interesuarit te paraqiten me CV ne:, Adresa: Rr. “Barrikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori)

Botuar me 26/09/2018

RESTORANT DOLLIA Kërkon të punësojë Pjatalarese

2 persona., Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar me 25/09/2018

BAR ELJON TEK STACIONI I TRENIT Kërkon të punësojë Kamariere

Mosha 18-30 vjec. Eksperienca nuk eshte problem, paga shume e mire. Kontaktoni ne email

Botuar me 25/09/2018

BAR ELJON TEK STACIONI I TRENIT Kërkon të punësojë Banakiere

Mosha 18-30 vjec. Eksperienca nuk eshte problem, paga shume e mire. Kontaktoni ne email

Botuar me 25/09/2018

Fast Food / Bar "Center Grill" Kërkon të punësojë Punonjese fast-food

Adresa: Rr. "28 Nentori", ne qender te Tiranes, 100m siper Sahatit

Botuar me 25/09/2018