Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 19/06/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 19/06/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Punonjese

Per kendin e lojrave. Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 19/06/2018

Mobileri ABM Kërkon të punësojë Usta

Te mirefillte ne fushen e mobileris. Mosha deri 45 vjec. Te jete i pajisur me patente...

Botuar më 18/06/2018

Mobileri ABM Kërkon të punësojë Ndihmes

Per mobileri. Me ose pa eksperience pune. Mundesisht te kete patemte., Adresa: Ish Po...

Botuar më 18/06/2018

PICERI PIKANTE Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune ne furre druri. Paga e kenaqshme., Tiranë, Adresa: Rruga Myslym Shyri

Botuar më 23/06/2018

FURRE BUKE Kërkon të punësojë Shperndares

Orari 17:00-22:30. Motorri i garantuar, me eksperience pune. Paga 20000 leke, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 23/06/2018

BAR BOX Kërkon të punësojë Kamarier

TURNI I ME EKSPERIENCE PUNE, Adresa: BLLOK, PERLAT REXHEPI

Botuar më 23/06/2018

Vila Amsterdam Kërkon të punësojë Kamarier/e

BARI DHE RESTORANTI, TE DIJE GJUHE TE HUAJA, Adresa: Perball Ambasades Holandeze

Botuar më 23/06/2018

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza

Botuar më 23/06/2018

PICERI Kërkon të punësojë Picier/e

Paga: E kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Mosha deri ne 35 vjec., Adresa: Rruga Ibrahim Rugova

Botuar më 23/06/2018
E kenaqshme dhe siguracione

BAR KAFE EDI Kërkon të punësojë Kamariere

Ose Kamarier. Orari punes 07:00 – 23:00. E Diela pushim, Adresa: Rr. “Skenderbej”, blloku ambasadave, godina nr. 6, kati I.

Botuar më 23/06/2018

BAR KAFE EIFFEL Kërkon të punësojë Kamarier

Paga 20.000 leke+siguracion, Adresa: Rr. "Kongresi Manastirit", 100m siper shkolles "Çajupi"

Botuar më 23/06/2018

PASTICERI PAPA’S Kërkon të punësojë Specialiste byreku

Brumi dhe pasticerie. Mosha 30-40vjec. Vetem turni i pare Pagë konkuruese në treg, trajnime profesionale.Pagë konkuruese në treg, trajnime profesionale.Dergoni CV (ora 9:00-15:00), Tiranë, Adresa: rruga Elbasanit

Botuar më 23/06/2018

BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë Punonjese

Paga: shume e kenaqshme + bakshishe |

Femer! Puna me dy turne, turni i pare 7.00-15.00, turni i dyte 15.00-23.00. Preferohen mosha 23-40 vjece, me eksperience pune ne banak. Duhet te jene te komunikueshme pasi perfshihet edhe pjesa e sherbimit ndaj klientit., Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Prapa Presidences

Botuar më 22/06/2018
shume e kenaqshme + bakshishe