Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENT/E SHITJESH

Kompania Hari Lena Shpk

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per marrje porosish per Tiranen dhe rrethet ne zonat e plazhit si Durres, Vlore, Himare, Sarande, Shengjin, Tale etj. Kandidatet te kene eksperience ne fushen e distribucionit dhe ne industrine ushqimore, te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B, klasi C perben avantazh. Paga baze e kenaqshme + bonuse.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit

Kontakte

Tiranë
hr@harilenagroup.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 07/10/2019

)