Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kompania "Capa International", kerkon te punesoje per lokalin e saj EL SAHARA Kërkon të punësojë Barist

Përshkrim

Me pervoje pune. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pUne, Adresa: Unaza e Re,

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Kompania "capa international", kerkon te punesoje per lokalin e saj el sahara, barist

Botuar më 17/05/2018

Telefon