Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 11/12/2018

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

Restorant Gjeli Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohen me eksperience pune. Te dine nje gjuhe te huaj. Ofrohet page dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", tek restorant Gjeli

Botuar më 15/12/2018

FAST FOOD M&M Kërkon të punësojë Punonjes/e

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Fast-Foodi, me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Parku i Autobuzave, tek qendra Condor

Botuar më 15/12/2018
e kenaqshme + sigurime

Rrjeti i Coffee Shop Dua Caffe Kërkon të punësojë Barist

Ose Bariste (F/M). Me ose pa pervoje pune. Ofrohen paga te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Per personat pa eksperience pune ofrohen trajnime nga kompania, Adresa: Bllok

Botuar më 15/12/2018

Rrjeti i Coffee Shop Dua Caffe Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me ose pa pervoje pune. Ofrohen paga te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Per personat pa eksperience pune ofrohen trajnime nga kompania, Adresa: Bllok

Botuar më 15/12/2018

LAVAZH Kërkon të punësojë Lavazhier

Me eksperience pune. Mundesisht familjar, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 15/12/2018

Supermarket Conad brenda kompleksit "Delijorgji" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te kete mbaruar shkollen Hoteleri Turizmi e preferueshme ose Kurse apo Kualifikime ne lidhje me Kuzhinen dhe sherbimin. Te kete eksperience pune me shume se 3 vite. Pagese shume e mire. Cdokush i/e afte per te permbushur keto kerkesa eshte i/e lutur te na kontaktoje, ne email rbetaj.conad@pronatyra.al ose bnjerezore.conad@pronatyra.al ose Nr.telefoni. Dokumentacioni i nevojshem -CV me fotografi

Botuar më 14/12/2018

Kompleksi Dine Kërkon të punësojë Motorrist

Te jete serioz ne pune. Paga 30.000 leke+suguracion, Adresa: Ne kryqezim te Oxhakut me Porcelanin, rr. "Xhanfize Keko"

Botuar më 14/12/2018

Kompleksi Dine Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Paga 35.000 leke+sigurime, Adresa: Ne kryqezim te Oxhakut me Porcelanin, rr. "Xhanfize Keko"

Botuar më 14/12/2018

Kompleksi Dine Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(F/M). Paga 35.000 leke+sigurime, Adresa: Ne kryqezim te Oxhakut me Porcelanin, rr. "Xhanfize Keko"

Botuar më 14/12/2018

Cheers Pub Tirana Kërkon të punësojë Banakier/e

(F/M). Me eksperience pune. Turni I. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Pjeter Bogdani”, ish blloku

Botuar më 14/12/2018