Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 19/06/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 19/06/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Punonjese

Per kendin e lojrave. Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 19/06/2018

Mobileri ABM Kërkon të punësojë Usta

Te mirefillte ne fushen e mobileris. Mosha deri 45 vjec. Te jete i pajisur me patente...

Botuar më 18/06/2018

Mobileri ABM Kërkon të punësojë Ndihmes

Per mobileri. Me ose pa eksperience pune. Mundesisht te kete patemte., Adresa: Ish Po...

Botuar më 18/06/2018

BAR KAFE EIFFEL Kërkon të punësojë Kamarier

Paga 20.000 leke+siguracion, Adresa: Rr. "Kongresi Manastirit", 100m siper shkolles "Çajupi"

Botuar më 23/06/2018

PASTICERI PAPA’S Kërkon të punësojë Specialiste byreku

Brumi dhe pasticerie. Mosha 30-40vjec. Vetem turni i pare Pagë konkuruese në treg, trajnime profesionale.Pagë konkuruese në treg, trajnime profesionale.Dergoni CV (ora 9:00-15:00), Tiranë, Adresa: rruga Elbasanit

Botuar më 23/06/2018

BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë Punonjese

Paga: shume e kenaqshme + bakshishe |

Femer! Puna me dy turne, turni i pare 7.00-15.00, turni i dyte 15.00-23.00. Preferohen mosha 23-40 vjece, me eksperience pune ne banak. Duhet te jene te komunikueshme pasi perfshihet edhe pjesa e sherbimit ndaj klientit., Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Prapa Presidences

Botuar më 22/06/2018
shume e kenaqshme + bakshishe

Agjensi Eventesh Kërkon të punësojë Drejtuese festash per Femije

Te kete eksperience pune , paga shume e mire . Te interesuarit te kontaktojne ne wacap, Tiranë, Adresa: Rr.Komuna e Parisit

Botuar më 22/06/2018

Piceri Flori Kërkon të punësojë Shperndares picash

Ndihmese. Orari 13.00-21.00, 1 dite pushimi ne jave, Tiranë, Adresa: Liqeni i thate, rruga Peti

Botuar më 22/06/2018

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Pjatalarese

(jo studente) te ciles i pelqen kuzhina por qe do ta filloje punen si pjatalarese. Personat e afte me pas do te punojne si Nd/Kuzhiniere. Mbas 1 viti ne baze te pervojes mund te marrin dhe çertifkate per kuzhiniere. Muaji i pare 22.000 leke, me pas 25.000 leke e ne rritje + siguracion, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 22/06/2018

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Me eksperience pune ne Kuzhine Tradicionale. Paga 40.000 leke – 50.000 leke, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 22/06/2018

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Kamarier

Me ose pa pervoje pune. Paga 15.000 leke – 20.000 leke, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 22/06/2018

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Shefe kuzhine

Ose Shef Kuzhine. Paga 55.000 – 70.000 leke, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 22/06/2018

Bar Enio Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Gjik Kuqali, ne krah te Stadiumit Dinamo

Botuar më 22/06/2018