Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 14/07/2018

Bar Kafe "Trendafili i Bardhe" Kërkon të punësojë Picier/e

- Krepier/e. Me eksperience pune. Paga 50.000 leke, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”,...

Botuar më 12/07/2018

Hotel Seaside Artist ne Sarande Kërkon të punësojë Kamarier

Te kene njohuri te gjuhes angleze. Te kene eksperience pune. I sigurohet akomodimi, Adresa: Sarande, prane Kampit te Punetoreve

Botuar më 17/07/2018

Hotel Seaside Artist ne Sarande Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Me eksperience pune. Akomodim i siguruar, Adresa: Sarande, prane Kampit te Punetoreve

Botuar më 17/07/2018

Gozip Bar Restorant Kërkon të punësojë Kamarier/e

Restoranti, Adresa: Adresa: Blv. "Zog I", prane Ministrise e Drejtesise, ish Zeri Popullit

Botuar më 17/07/2018

Gozip Bar Restorant Kërkon të punësojë Banakier/e

Adresa: Adresa: Blv. "Zog I", prane Ministrise e Drejtesise, ish Zeri Popullit

Botuar më 17/07/2018

Gozip Bar Restorant Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier/e

Adresa: Adresa: Blv. "Zog I", prane Ministrise e Drejtesise, ish Zeri Popullit

Botuar më 17/07/2018

RESTORANT TEK PEDONALIA Kërkon të punësojë Pastruese

Rroga baze 25000 leke, Adresa: Rruga Murat Toptani

Botuar më 16/07/2018

TEA-AV SHPK MATERIALE ELEKTRIKE DHE NDRICUES Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme.Te kete njohuri ne fushen e ndricimit dhe materialeve elektrike Te interesuarit te dergojne CV ne adresen, Tiranë, Adresa: Rr. "Teodor Keko", Unaze e Re

Botuar më 16/07/2018

HOLA WIDE HORIZON ne Llaman/Himare Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune mbi 3 vjet, kushte shume te mira pune, paga 80.000leke. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Sarandë

Botuar më 16/07/2018

ZGARA PARKUT Kërkon të punësojë Kamarier

Paga 23.000 Leke + pushim, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, ish Parku I Autobuzave, prane qendres Condor

Botuar më 16/07/2018

SANTA BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Myslym Shyri

Botuar më 16/07/2018